Ciao! Salut! Privet! Hola! Geia! Haló! Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole.

Dnia 18.10.2019r. w 1LO w Brzegu odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Klasy pierwsze rywalizowały o jeden dodatkowy dzień wycieczki. Rywalizacja polegała na przedstawieniu kultury wybranego kraju. Uczniowie prezentowali następujące kraje : 1a_g Włochy, 1b_g Francję, 1c_g Rosję, 1a_sp Hiszpanię, 1b_sp Grecję, 1c_sp Szkocję.

W kategorii klas pierwszych po gimnazjum pierwsze miejsce zajęła klasa 1b_g, drugie miejsce 1a_g i trzecie miejsce 1c_g.

Natomiast w klasach po szkole podstawowej pierwsze miejsce zajęła klasa1c_sp, drugie miejsce 1b_sp , trzecie miejsce klasa 1a_sp.

W związku z wysokim poziomem konkursu jury postanowiło nagrodzić wszystkie występy - każda klasa została nagrodzona dodatkowym dniem wycieczkowym.

Autor: Milena Palak