Z Mikołajem na sportowo

W dniu 6.12.2019r. na sali gimnastycznej naszego Liceum, już trzeci raz, odbyła się sportowa impreza „mikołajkowa”, którą zorganizowano dla uczniów klas IV brzeskich szkół podstawowych, jako swoisty prezent z okazji obchodów Św. Mikołaja.

Nasi młodsi koledzy i koleżanki zostali powitani przez p. Dyrektor Katarzynę Grochowską, nauczycieli wychowania fizycznego oraz przede wszystkim – „Św. Mikołaja” i Jego   pomocników.

W rywalizacji sportowej uczestnicy mieli m. in. poradzić sobie z ułożeniem zimowych puzzli, przewiezieniem prezentów do określonego celu, wystrojeniem choinki w bombki, czy też pokonać zimowy tor przeszkód.

Po zakończonej zabawie na naszych gości czekały: Puchar Św. Mikołaja, który w tym roku trafił do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, dyplomy i medale oraz słodkości i owoce.

Dziękujemy za udział – zapraszamy do zabawy już w przyszłym roku.

Św. Mikołaj i Jego Pomocnicy