I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Brzegu

Rok szkolny 2018/2019

Lp. Nazwa olimpiady/konkursu przedmiotowego/ tematycznego Uczeń nagrodzony Zdobyte miejsce Opiekun Charakter/etap olimpiady/konkursu
1. Konkurs plastyczno-literacki pt. "Święta Jadwiga jest bliska wszystkim" Marta Górska, kl. IIIb III m. mgr Agnieszka Krzywańska konkurs ogólnopolski
2. XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Magdalena Libront, kl. IIIa I m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
 3. XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Angelika Muszyńska, kl. IIIa II m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
4.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Oliwia Chmielewska, kl. IIIc III m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
5.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Jan Wolan, kl. IIId II m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
6.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Kamila Stachera, kl. IIc I m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
7.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Nicola Stachera, kl. IIc II m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
8.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Nikola Nowakowska, kl. IIb III m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
9.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe Michał Białajczuk, kl. Ib I m. mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
10.  XXV Memoriał Anny Lityńskiej - indywidualne biegi przełajowe (klasyfikacja drużynowa) drużyna I LO I m. w klasyfikacji drużynowej dla szkół ponadgimnazjalnych mgr Arkadiusz Ulok etap powiatowy
11. Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych Kamila Stachera, kl. IIc II m. (wicemistrzostwo województwa) mgr Przemysław Kiełtyka etap wojewódzki
12. Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych Magdalena Libront, kl. IIIa II m. (wicemistrzostwo województwa) mgr Przemysław Kiełtyka etap wojewódzki
13. Finał Wojewódzki w Szachach Drużynowych

Kamil Kowal, kl. Ia

Wikotria Sowa, kl. Ib

Mateusz Zwierzyński, kl. IIIa

Mateusz Dychus, kl. IIId

VI m. w województwie mgr Beata Czyż  etap wojewódzki
14. Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

Piotr Kuźmiński, kl. IIIb

Wojciech Bober, kl. IIIe

I m. w powiecie   mgr Beata Czyż  etap powiatowy
15. Finał Wojewódzki w Drużynowym Tenisie Stołowym

Piotr Kuźmiński, kl. IIIb

Wojciech Bober, kl. IIIe

VIII m. w województwie mgr Beata Czyż etap wojewódzki
16. IX WOJEWÓDZKIE DYKTANDO JĘZYKA NIEMIECKIEGO

WERONIKA RODOBOLSKA KL.. 3B

I m. mgr Anna Sobutka etap wojewódzki
 17. OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK KLAUDIA PŁONKA KL. I B  I m.  mgr Anna Sobutka  etap powiatowy
18. OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK ZUZANNA ŚLIMAK KL. I A III m. mgr Anna Sobutka etap powiatowy
19. 42. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO WERONIKA RODOBOLSKA KL.. 3B I m. mgr Anna Sobutka etap ogólnopolski
  • Kontakt

    I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

    ul. Armii Krajowej 7

    49-300 Brzeg

     

    tel. 77- 416-36-25

    fax 77-424-21-43

     

    e-mail: lo1brzeg@wodip.opole.pl